Industriálny interiér – Trnava

industriálny štýl stolík vozík industriálny drevený v obývačke, závesný krb, obývačka spojená s kuchyňou, barový pult industriálny štýl
DátumLokalitaRozloha
06/2018Trnava
82m2

Cieľom tohto návrhu bolo vytvoriť jedinečný a neopakovateľný industriálny interiér novostavby rodinného domu. Projekt prešiel viacerými zmenami a úpravami, počas ktorých sme s klientom úplne prekopali pôvodný návrh, ktorý bol síce super, ale nenapĺňal predstavy domácej pani na 100%.


Industriálna kúpeľňa

Z pôvodnej kúpeľne a toalety s veľkoformátovými obkladmi sa razom stala kúpeľňa obložená tehličkovým obkladom, ktorý sme kombinovali s dekoratívnou omietkou. Samostatné wc sme doplnili o dekoratívne obklady v rozmere 20x20cm, ktoré dodali malej miestnosti šmrnc.


Industriálna kuchyňa s jedálňou

Otvorená jedáleň spojená s kuchyňou bola navrhnutá tak aby jej farebnosť korešpondovala s industriálnym interiérom. V ňom sa opakujú 3 základné materiály a tým je staré drevo, kov a neutrálne farby ako biela, šedá a čierna.

Kuchynská linka je navrhnutá tak aby využívala čo najviac priestoru po vyvýšeným stropom.


Industriálna obývačka

Dominantou obývacej izby je tehlový obklad na stenách a dizajnový konferenčný stolík. Na oživenie interiéru boli použité výrazné farebné prvky ako žlté kreslo a vankúše, čím získal interiér na hravosti a originálnosti. Aj technický industriálny interiér sa tak dá celkom ľahko oživiť a dofarbiť.

ONLINE KALKULAČKA CENY NÁVRHOV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.