Panoramatické vizualizácie interiéru 360°

Panoramatické vizualizácie interiéru

Panorámy, panoramatické vizualizácie, virtuálna realita a vlastne všetko čo dokáže vytvoriť lepší zážitok z prezentácie produktu sú stále populárnejšie. Ja ich samozrejme tiež obľubujem a rád sa poprechádzam v Google mapách po miestach, na ktorých som zatiaľ nebol.

Je úžasné ako dnes dokážeme “navštíviť” miesta, o ktorých zatiaľ len snívame.

Niekto možno sníva o výhľade z Eifelovky, iný sa chce poprechádzať po Californii a Vy možno snívate o novom domove, novej kúpeľni či kuchyni.

Mojou prácou je pomáhať Vám snívať a meniť sny v realitu. Pomáham Vám pretvárať chladnú prázdnu miestnosť, na izbu z ktorej sála teplo domova a jedinečnosti. Domov, o ktorom sa budete radi rozprávať s priateľmi a známymi. 🙂

Aby som vylepšil Váš zážitok z návrhu nového interiéru, tak som do portfólia svojich služieb zahrnul aj tvorby 3D panorám interiérov. Vybral som zopár mojich návrhov, o ktoré sa chcem s Vami podeliť.

Predstavte si, že sa takto jednoducho viete pozrieť do Vášho budúceho domu, aj keď ho máte ešte len vo forme projektu a čakáte na stavebné povolenie.

Alebo plánujete rekonštrukciu kúpeľne a potrebujete získať pocit, že sa do nej všetko čo potrebujete zmestí.

Ak Vás moja práca zaujala a máte pocit, že by som Vám vedel pomôcť tak mi neváhajte NAPÍSAŤ

Ak ste naopak ešte len v procese hľadania inšpirácií, tak si určite prečítajte môj krátky návod na to, ako a kde ich hľadať.

Teším sa na našu spoluprácu pri realizácii Vášho sna. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.