Hľadáte odpovede na svoje otázky ohľadom vybavenia nového bývania alebo rekonštrukcie?

Máme pre vás skvelú ponuku

Konzultácie s dizajnérom cez email

… na celých 30 dní

Máte veľa otázok ohľadom zariadenia svojho nového domova? Potrebujete poradiť s dizajnom, farbami, materiálmi či doplnkami? Nemusíte sa trápiť sami. Poradíme vám a zodpovieme na všetky vaše otázky.

Už vás nebaví tráviť nespočetné hodiny hľadaním najlepšieho spôsobu ako si zariadiť svoj domov? Stále hľadáte správne odpovede?

S našimi konzultáciami s interiérovým dizajnérom získate odpovede na všetky otázky, ktoré vás trápia v súvislosti so zariadením vášho vysnívaného domova. Využite 30 dní konzultácií s dizajnérom a získajte cenné rady a pohľad odborníka na dispozíciu zariadenia, materiály, farby či doplnky.

Rozlúčte sa s nekonečnými hodinami hľadania univerzálnych odpovedí na internete. Doprajte si pokoj s vedomím, že váš projekt je v tých správnych rukách. 

Prestaňte strácať čas hľadaním univerzálnych odpovedí v diskusných fórach. Získajte odpovede a nápady od odbrníka už za pár dní.

Využite možnosť 30 dní emailových konzultácií s dizajnérom. Poradíme vám ako vytvoriť dokonalý dizajn pre váš priestor, bez ohľadu na to, aký je veľký alebo malý.

V rámci konzultácií s nami môžete riešiť čokoľvek z oblasti zariaďovania interiérov ako napr.

  • návrh vhodného dispozičného riešenia,
  • návrh osvetlenia,
  • návrh dizajnu zariadenia či nábytku,
  • štýl dizajnu, výber farieb stien a podláh,
  • ako aj vhodnosť či kombinácie vybraných materiálov alebo doplnkov.

 

Vaše otázky sa snažíme zodpovedať najneskôr do 2-3 prac. dní.

V prípade potreby vám pripravíme náčrt/škicu nášho riešenia. Tak aby ste získali lepšiu predstavu a všetko pochopili čo najjednoduchšie.

Zaplatením objednávky získate prístup do našej členskej sekcie, kde nájdete okrem iného aj návod ako začať konzultovať. Konzultácie prebiehajú emailovou formou. Počas 30 dní vám poskytneme pomoc, rady a naše vedomosti k otázkam, ktoré vás zaujímajú.

 

Konzultujte z pohodia svojho domova

Naši klienti radi zdieľajú pozitívnu spätnú väzbu na naše služby

5.0
Na základe 65 recenzií
Monika Petrasová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.

Ingrid Süll
27. apríla 2023

Absolvovala som konzultáciu cez videohovor s pánom Pastorčákom. Mala som pôvodne pripravenú len jednu otázku ohľadom zariadenia nášho domu, ale pán Pavol bol veľmi ochotný a vyjadril sa vlastne ku všetkému čo videl na podkladoch. Mali sme sťažené podmienky, keďže mne sa pokazil notebook, tak som bola pripojená len cez telefón, a nehovoriac o "rodinnej dráme" keď spadol náš 2 ročný syn. Ale pán Pavol bol super, zostal profesionálny celý čas a po konzultácii som na mail obdržala zhrnutie videohovoru, jeho návrhy, nápady, cenné rady. Jeho služby môžem iba odporučiť.

Miroslav Jano
5. apríla 2023

Príjemná debata, profesionálny prístup, cenné rady.

Kristína Rágulová
21. marca 2023

Ďakujem veľmi pekne za prínosnú konzultáciu. Za krátky čas sme stihli prebrať všetko podstatné. Dostala som odpovede na svoje otázky a rady ako doladiť interiér. Ak by som vyskúšala službu už v začiatkoch plánovania mojej domácnosti, myslím že by som využila viacero služieb od tejto spoločnosti, ušetrilo by mi to veľa čau. Ďakujem ešte raz.

Zdenka Dírerová
21. marca 2023

Využila som konzultáciu ohľadne dizajnu kuchyne. Určite odporúčam ďalej.Dobrá komunikácia, profesionalita, ochota poradiť.

Veľmi milý a profesionálny prístup pána Pastorčáka ocení každý, ktorý hľadáte inšpiráciu, pomoc a neviete si dať rady v menších či väčších úskaliach vo svojom interiéry. V priebehu 30minut dokázal nájsť a uspokojiť naše náročné požiadavky a dodať odvahu do projektu ktorý máme vysnený. Nám krásne zrealizoval náčrt detskej izby, tak aby bola aj štýlová, ale aj aby spĺňala funkčnosť pri zachovaní zón na oddych i hru a neskôr i učenie. Oceňujem láskavosť a jemnosť akou vystupuje, že jeho služby nie sú nátlakom za každú cenu predať vám jeho služby, ale čistý zámer pomôcť a poradiť. Isto ho do budúcna opäť oslovím k plánovanej realizácii kúpeľne. Ďakujem veľmi pekne, kiež by boli všetci dizajnéri ako vy. S úctou Ľubica Neupauerová

Ivana Jurčagová
15. marca 2023

Pre mňa nesmierne prínosná video konzultácia. Pán Pastorčák je skutočný profesionál a určite plánujem opäť využiť jeho služby, keď si s niečím nebudem vedieť dať rady pri zariaďovaní nového domova.

Miriam Suchonova
13. marca 2023

Veľmi dobrá konzultácia. Odporúčam.

Lenka Kubovičová
22. februára 2023

Absolvovala som bezplatnu online konzultaciu a musim povedat ze predcilo ocakavania 🙂 Perfektna a profesionalna komunikacia, pan Pastorcak si dopredu pripravil uvodne navrhy podla poslanych podkladov. Uz za tak kratky cas som sa dozvedela vela cennych informacii. Zaroven som dostala ponuku na dizajn interieru. Mozem odporucit 🙂

Gabriela Prusakova
20. februára 2023

Dnes som absolvovala video-konzultaciu s panom dizajnerom ktoru ponukal zdarma a bola som nad mieru prekvapena a spokojna s pristupom , s napadmi a riesenim nasho priestoru. Konzultacia mala trvat 30 minut ,ale pan dizajner mi venoval ovela viac casu a ochotne so mnou konzultoval nas interier . Naozaj profesionalny pristup. Odporucam

Petra Širgeľová
27. januára 2023

Online konzultácia s Ing. Pastorčákom bola prínosom. Oceňujem profesionálny prístup, dobrú komunikáciu a samotné riešenie interiéru. Taktiež musím vyzdvihnúť dobrú organizáciu celej konzultácie.

Miroslava Menhartova
18. januára 2023

Výborná organizácia konzultácie, profesionálna komunikácia a dobré riešenia, kde sa pán Pastorčák snažil vyhovieť každej mojej požiadavke a zodpovedal mi na všetky moje otázky.

Jana S
10. augusta 2022

Spolupráca s pánom Pastorčákom bola pre nás prínosom, poskytol nám mnoho cenných rád, ktoré sme využili. Taktiež jeho kreatívne nápady nám pomohli priblížiť sa k nášmu bývaniu. Za nás veľká spokojnosť a odporúčanie iným.

Stanislav Jelč
7. augusta 2022

S prácou a návrhmi pána ing. Pastorčáka sme boli nadmieru spokojní, navrhol nám interiér celého domu v škandinávskom štýle a je vidieť, že v tejto oblasti je jednotka. Veľmi vysoko hodnotíme komunikáciu, dodržiavanie termínov. Okrem samotného návrhu, kde sme vzájomnou komunikáciou dospeli ku konečnej verzii sú neoceniteľné jeho nákupné zoznamy, ktoré vám ušetria množstvo času . Taktiež odporúčania na dodávateľov jednotlivých prác sú podstatnou súčasťou jeho práce a veľmi Vám pomôžu jeho referencie na týchto dodávateľov. Na záver musím dodať, že investícia do jeho služieb bola určite jedna z najlepších rozhodutí pri zariaďovani nášho domu.

S návrhom INTERIERU RD, sme veľmi spokojní. Je to štýlové, moderné, presne ako sme si priali. Tiež príjemná spolupráca a ochota. Ďakujeme 😊

Martin HOVANČÍK
9. apríla 2022

Perfektná komunikácia s klientom a záujem hľadať to najlepšie riešenie pre neho. Vrelo odporúčame pána Pastorčáka. Vie trpezlivo počúvať a poradiť. Tak nejako si predstavujeme perfekné s odborné poradenstvo. Ešte raz veľké Ďakujeme.

Lucia Subova
13. decembra 2021

Zaujímavé a invenčné nápady, interiér podľa vašich predstáv. Určite odporúčam.

Peter Komár
20. septembra 2021

V priebehu krátkeho času sme potrebovali navrhnúť našu novú kuchyňu, pretože termín rekonštrukcie sa blížil a my sme stále nemali premyslené usporiadanie a všetky detaily. Pán Ing. Pastorčák zareagoval veľmi rýchlo a po prvom stretnutí nám promptne vytvoril vizualizáciu s praktickým usporiadaním všetkých skriniek, rozmiestnením spotrebičov a maximálnym využitím priestoru. Všetky naše podmienky a predstavy splnil do bodky. Jeho vizualizáciu sme v priebehu mesiaca zrealizovali a kuchyňa je naozaj krásna a praktická. Jeho služby môžem odporúčať každému, kto hľadá skúseného profesionála.

Soňa
15. septembra 2021

Boli sme maximálne spokojní s návrhom celého interiéru rodinného domu. Komunikácia pána Pastorčáka je výborná a naše predstavy sa vďaka nemu stali skutočnosťou 🙂 Odporúčame všetkými desiatimi.

Michal Suchý
20. augusta 2021

Ak si nie ste istý alebo len chcete vidieť Vaše predstavy v podobe vizualizácie, odporúčam. Plusom je tiež nákupný zoznam, odporučenie majstrov pre realizáciu a plán pokládky obkladov a dlažieb. Návrh interiéru bytu je podľa mojich predstáv. Veľmi dobý pomer ceny a kvality dodanej služby.

Zdenka Jeremiašová
23. júla 2021

Vysoko profesionálny prístup za rozumné ceny.

Ing. Vincent Lenárt
21. februára 2021

Kvalitné služby, profesionálna práca, bezproblémová komunikácia.

Linda Martonova
21. februára 2021

Veľmi pekné návrhy,vrelo odporúčam.Cena zodpovedá kvalite.

Maria jurakova
30. novembra 2020

profesionalny pristup boli sme velmi spokojny

Peter Fecko
22. novembra 2020

Od pána Ing. Pastorčáka sme si dali urobiť interiérový dizajn kompletne pre celý dom. Sme veľmi spokojný s jeho priateľským ale zato profesionálnym prístupom, cennými radami a skvelými nápadmi. V priebehu ôsmych rokov je to náš druhý dom. Pri prvom sme si dom zariaďovali s manželkou sami. Všetko bolo pekné, nové ale veľmi to neladilo, keďže nepatríme k tým, ktorí si dokážu zladiť celý dom, aby „hral“ v jednom štýle. Stálo nás to veľa času, úsilia a výsledok nebol uspokojivý. V prípade druhého domu som už chcel, aby sa o všetko postaral interiérový dizajnér. A vôbec neľutujeme. Interiér domu sa nám veľmi páči a sme úplne spokojný, je podľa našich predstáv a cítime sa v ňom skvelé. Sme mu vďační, že nám pomohol zrealizovať náš vysnívaný dom. Sami by sme to takto všetko zladiť sotva zvládli. Pán Pastorčák riešil s nami izbu po izbe, návrh robil dovtedy, kým sme s ním neboli spokojný. Najviac si ceníme jeho čas a ochotu chodiť s nami po obchodoch a vyberať dlažbu, podlahu, svietidlá, dvere....a všetko, s čím sme si s manželkou neboli istý, či by sa to do izieb hodilo. Zato sme mu veľmi vďačný, pretože vo chvíľach, kedy sme si neboli nejakým produktom istý, tak nám pomohol. Veľkým prínosom bolo aj to, že k všetkému nábytku vypracoval detailné výkresy, na základe ktorých už stolár vedel rýchlo vypracovať cenovú ponuku, pretože mal rozkreslené všetky časti nábytku. Podobne to bolo aj s návrhom kúpeľne, kde sme k návrhu dostali aj plán pokládky obkladu a dlažby. To veľmi docenili obkladači. Ak by som v budúcnosti staval tretí dom, určite sa obrátim na pána Ing. Pastorčáka, ale tentokrát už by som s ním riešil interiér ešte pre samotnou realizáciou stavby. Podľa mňa je to dôležité vzhľadom k tomu, že človek si vie lepšie rozvrhnúť zásuvky, vypínače, otvor pre digestor a podobné detaily.

S kým budete konzultovať?

Volám sa Pavol Pastorčák a navrhovaniu interiérov sa venujem už viac ako 13 rokov.

Pri svojej práci sa snažím najprv vypočuť a pochopiť predstavy klientov a následne im poradiť najlepšie možné riešenie pre ich problém. V rámci svojej profesie sa venujem aj tvorbe fotorealistických 3D vizualizácií interiérov, ktoré umožňujú vidieť všetky detaily nového bývania ešte pred začatím samotnej realizácie.

Mojím cieľom je pomáhať ľuďom so zariadením novostavby či rekonštrukciou bývania tak, aby následnú realizáciu zvládli bez stresu a zbytočných komplikácií.

Ako postupovať pri objednávke:

  1. Vyplňte vaše údaje do objednávkového formulára na tejto stránke a pohodlne zaplaťte svojou platobnou kartou.
  2. Po zaplatení vám na email príde faktúra spolu s prístupovými údajmi na prihlásenie do našej  členskej sekcie.
  3. Po prihlásení si otvorte sprístupnený kurz s názvom “Konzultácie s dizajnérom cez email na 30 dní”.
  4. V kurze nájdete všetky podrobnosti a pokyny ako začať konzultovať.
  5. Váš prístup ku tomuto kurzu je nastavený na 30 dní, takže si nemusíte pamätať presný dátum ukončenia konzultácií. Po tomto čase vámbude prístup zablokovaný. Zaplatené 30-dňové obdobie začína plynúť prvým dňom prihlásenia.

*Neváhajte a využite týchto 30 dní naplno. Získajte cenné rady a odporúčania pre váš nový domov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte