Hľadáte odpovede na svoje otázky ohľadom vybavenia nového bývania alebo rekonštrukcie?

Máme pre vás skvelú ponuku

Konzultácie s dizajnérom cez email

… na celých 30 dní

Máte veľa otázok ohľadom zariadenia svojho nového domova? Potrebujete poradiť s dizajnom, farbami, materiálmi či doplnkami? Nemusíte sa trápiť sami. Poradíme vám a zodpovieme na všetky vaše otázky.

Už vás nebaví tráviť nespočetné hodiny hľadaním najlepšieho spôsobu ako si zariadiť svoj domov? Stále hľadáte správne odpovede?

S našimi konzultáciami s interiérovým dizajnérom získate odpovede na všetky otázky, ktoré vás trápia v súvislosti so zariadením vášho vysnívaného domova. Využite 30 dní konzultácií s dizajnérom a získajte cenné rady a pohľad odborníka na dispozíciu zariadenia, materiály, farby či doplnky.

Rozlúčte sa s nekonečnými hodinami hľadania univerzálnych odpovedí na internete. Doprajte si pokoj s vedomím, že váš projekt je v tých správnych rukách. 

Prestaňte strácať čas hľadaním univerzálnych odpovedí v diskusných fórach. Získajte odpovede a nápady od odbrníka už za pár dní.

Využite možnosť 30 dní emailových konzultácií s dizajnérom. Poradíme vám ako vytvoriť dokonalý dizajn pre váš priestor, bez ohľadu na to, aký je veľký alebo malý.

V rámci konzultácií s nami môžete riešiť čokoľvek z oblasti zariaďovania interiérov ako napr.

  • návrh vhodného dispozičného riešenia,
  • návrh osvetlenia,
  • návrh dizajnu zariadenia či nábytku,
  • štýl dizajnu, výber farieb stien a podláh,
  • ako aj vhodnosť či kombinácie vybraných materiálov alebo doplnkov.

 

Vaše otázky sa snažíme zodpovedať najneskôr do 2-3 prac. dní.

V prípade potreby vám pripravíme náčrt/škicu nášho riešenia. Tak aby ste získali lepšiu predstavu a všetko pochopili čo najjednoduchšie.

Zaplatením objednávky získate prístup do našej členskej sekcie, kde nájdete okrem iného aj návod ako začať konzultovať. Konzultácie prebiehajú emailovou formou. Počas 30 dní vám poskytneme pomoc, rady a naše vedomosti k otázkam, ktoré vás zaujímajú.

 

Konzultujte z pohodia svojho domova

Pridajte sa aj vy medzi našich spokojných klientov a posuňte svoje bývanie na ďalší level

Zuzana Lokajová
9. septembra 2023

Zdravím vás, s p.Pastorčákom som si dohodla konzultáciu, kde smevpotrebovali poradiť, či vchod do spálne umiestniť z obývačky alebo z chodby. My sme si už na hrubej stavbe nakreslili priečky,na ktorých sme sa zhodli. Len ten vchod bol otázny. Po jeho prehľade a skúsenostiach, nás uistil,že vchod môže byť z obývačky. Je oveľa lepší,ako z chodby, kde vedú dvere do kúpeľne+izbičky+techn.časti domu, kde by vznikol zvláštny priestor a potom dlhá úzka chodba smerom do spálne. Poradil aj s kúpeľňou a umiestnením sanity. Prebehla celkom plodná konverzácia,nápady, kde sme si potvrdili nejaké veci,a že to čo máme v pláne, je celkom dobre rozvrhnuté. Takže odporúčam takýto typ konzultácie, je to zhruba na 30 minút, ubehne to veľmi rýchlo a možno by sa žiadalo aj viac času ,keďže sa už rysuje predstava v hlave🙂. A možno budeme potrebovať aj ďalšiu konzultáciu,keďže sme 3 a každý z nás má inú predstavu o zariadení interiéru a nadhľad a skúsenosti odborníka budú vhodné a nápomocné. Ďakujem vám p.Pastorčák.

Michal Dorner
13. júla 2023

Využil som možnosť 30 minútovej bezplatnej video konzultácie. Potreboval som s ohľadom na dizajn interiéru poradiť s úpravou dispozície vo vstupnej chodbe a riešenia vstupu do šatníka zo spálne. Bolo to treba stihnúť ešte pred murovaním priečok. Termín som dostal hneď na budúci týždeň. Proces rezervácie cez stránku funguje perfektne a taktiež nebol problém zmeniť dohodnutý čas, keď sa mi zmenili plány. Konzultácia trvala určite aj vyše tých 30 minút. Pán Pastorčák bol veľmi milý a poradil so všetkým čo som potreboval a prešli sme aj nejaké veci navyše. Určite budem zvažovať ďalšiu spoluprácu pri návrhu interiéru keď pokročíme zo stavbou.

Monika Šalapová
29. mája 2023

Som veľmi spokojná s Pavlovým prístupom, vidno, že sa vo svojej práci vyzná. Počas 30-minútovej konzultácie vedel toho veľa poradiť spôsobom, aby porozumel aj laik. Odovzdal veľa užitočných rád a nápadov - odskúšaných, z jeho praxe. S projektom domu pokračujeme a ak budeme niečo potrebovať, určite sa obrátime naňho.

Ingrid Süll
27. apríla 2023

Absolvovala som konzultáciu cez videohovor s pánom Pastorčákom. Mala som pôvodne pripravenú len jednu otázku ohľadom zariadenia nášho domu, ale pán Pavol bol veľmi ochotný a vyjadril sa vlastne ku všetkému čo videl na podkladoch. Mali sme sťažené podmienky, keďže mne sa pokazil notebook, tak som bola pripojená len cez telefón, a nehovoriac o "rodinnej dráme" keď spadol náš 2 ročný syn. Ale pán Pavol bol super, zostal profesionálny celý čas a po konzultácii som na mail obdržala zhrnutie videohovoru, jeho návrhy, nápady, cenné rady. Jeho služby môžem iba odporučiť.

Ďakujem veľmi pekne za prínosnú konzultáciu. Za krátky čas sme stihli prebrať všetko podstatné. Dostala som odpovede na svoje otázky a rady ako doladiť interiér. Ak by som vyskúšala službu už v začiatkoch plánovania mojej domácnosti, myslím že by som využila viacero služieb od tejto spoločnosti, ušetrilo by mi to veľa čau. Ďakujem ešte raz.

Zdenka Dírerová
21. marca 2023

Využila som konzultáciu ohľadne dizajnu kuchyne. Určite odporúčam ďalej.Dobrá komunikácia, profesionalita, ochota poradiť.

Ivana Jurčagová
15. marca 2023

Pre mňa nesmierne prínosná video konzultácia. Pán Pastorčák je skutočný profesionál a určite plánujem opäť využiť jeho služby, keď si s niečím nebudem vedieť dať rady pri zariaďovaní nového domova.

Miriam Suchonova
13. marca 2023

Veľmi dobrá konzultácia. Odporúčam.

Lenka Kubovičová
22. februára 2023

Absolvovala som bezplatnu online konzultaciu a musim povedat ze predcilo ocakavania 🙂 Perfektna a profesionalna komunikacia, pan Pastorcak si dopredu pripravil uvodne navrhy podla poslanych podkladov. Uz za tak kratky cas som sa dozvedela vela cennych informacii. Zaroven som dostala ponuku na dizajn interieru. Mozem odporucit 🙂

Gabriela Prusakova
20. februára 2023

Dnes som absolvovala video-konzultaciu s panom dizajnerom ktoru ponukal zdarma a bola som nad mieru prekvapena a spokojna s pristupom , s napadmi a riesenim nasho priestoru. Konzultacia mala trvat 30 minut ,ale pan dizajner mi venoval ovela viac casu a ochotne so mnou konzultoval nas interier . Naozaj profesionalny pristup. Odporucam

Petra Širgeľová
27. januára 2023

Online konzultácia s Ing. Pastorčákom bola prínosom. Oceňujem profesionálny prístup, dobrú komunikáciu a samotné riešenie interiéru. Taktiež musím vyzdvihnúť dobrú organizáciu celej konzultácie.

Miroslava Menhartova
18. januára 2023

Výborná organizácia konzultácie, profesionálna komunikácia a dobré riešenia, kde sa pán Pastorčák snažil vyhovieť každej mojej požiadavke a zodpovedal mi na všetky moje otázky.

S kým budete konzultovať?

Volám sa Pavol Pastorčák a navrhovaniu interiérov sa venujem už viac ako 13 rokov.

Pri svojej práci sa snažím najprv vypočuť a pochopiť predstavy klientov a následne im poradiť najlepšie možné riešenie pre ich problém. V rámci svojej profesie sa venujem aj tvorbe fotorealistických 3D vizualizácií interiérov, ktoré umožňujú vidieť všetky detaily nového bývania ešte pred začatím samotnej realizácie.

Mojím cieľom je pomáhať ľuďom so zariadením novostavby či rekonštrukciou bývania tak, aby následnú realizáciu zvládli bez stresu a zbytočných komplikácií.

Ako postupovať pri objednávke:

  1. Vyplňte vaše údaje do objednávkového formulára na tejto stránke a pohodlne zaplaťte svojou platobnou kartou.
  2. Po zaplatení vám na email príde faktúra spolu s prístupovými údajmi na prihlásenie do našej  členskej sekcie.
  3. Po prihlásení si otvorte sprístupnený kurz s názvom “Konzultácie s dizajnérom cez email na 30 dní”.
  4. V kurze nájdete všetky podrobnosti a pokyny ako začať konzultovať.
  5. Váš prístup ku tomuto kurzu je nastavený na 30 dní, takže si nemusíte pamätať presný dátum ukončenia konzultácií. Po tomto čase vámbude prístup zablokovaný. Zaplatené 30-dňové obdobie začína plynúť prvým dňom prihlásenia.

*Neváhajte a využite týchto 30 dní naplno. Získajte cenné rady a odporúčania pre váš nový domov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte