Hľadáte odpovede na svoje otázky ohľadom vybavenia nového bývania alebo rekonštrukcie?

Máme pre vás skvelú ponuku

Konzultácie s dizajnérom – online

…až na 30 dní
+ BONUS: 60 minútová videokonzultácia

Vychutnajte si pohodlie profesionálnych odpovedí na vaše otázky o tom, ako si zariadiť interiér, bez nutnosti veľkých investícií do 3D vizualizácií.

Získajte 60-minútovú videokonzultáciu s interiérovým dizajnérom, ako aj 30 dní neobmedzených online konzultácií s dizajnérom v uzavretej diskusnej skupine. Pomôžeme vám vytvoriť dokonalý dizajn pre váš priestor, bez ohľadu na to, aký je veľký alebo malý.
Pre tých, ktorí potrebujú poradiť, ako si efektívne a vkusne zariadiť svoju domácnosť.

 

V rámci konzultácie Vám poradíme v akejkoľvek oblasti interiérového dizajnu, ako je

  • návrh vhodného dispozičného riešenia,
  • návrh osvetlenia,
  • návrh dizajnu zariadenia či nábytku,
  • štýl dizajnu, výber farieb stien a podláh,
  • ako aj vhodnosť vybraných materiálov alebo doplnkov.

 

Vaše otázky sa snažíme zodpovedať najneskôr do 2-3 prac. dní.

V prípade požiadavky sme pripravení poskytnúť náčrt nášho riešenia alebo konceptu. To vám môže pomôcť získať hĺbkové pochopenie a poskytnúť vám živú reprezentáciu toho, čo navrhujeme.

Zaplatením objednávky získavate okamžitý prístup do súkromnej skupiny na 30 dní, počas ktorých nám môžete napísať s čím potrebujete pomôcť. Počas tohto obdobia môžete získať pomoc a rady pre akékoľvek otázky, ktoré vás zaujímajú, a ďalej profitovať z rozhovorov s ostatnými členmi, ktorí môžu čeliť podobným problémom.

 

Naviac získate 60-minútovú individuálnu videokonzultáciu s dizajnérom, ktorú si môžete pohodlne zarezervovať pomocou nášho online kalendára termínov, ktorý vám umožní vybrať si najvhodnejší dátum a čas konzultácie.

S kým budete konzultovať?

Volám sa Pavol Pastorčák a navrhovaniu interiérov sa venujem už viac ako 13 rokov.

Pri svojej práci sa snažím najskôr vypočuť a pochopiť predstavy svojich klientov a následne im poradiť najlepšie možné riešenie ich problému. V rámci mojej práce pripravujem aj fotorealistické 3D vizualizácie, ktoré Vám umožnia vidieť všetky detaily – nábytok, zariadenie, doplnky – Vášho nového bývania ešte pred začatím realizácie.

Mojím cieľom je pomôcť ľuďom so zariadením či rekonštrukciou bývania, aby následnú realizáciu zvládli bez stresu a zbytočných problémov.
Mojim cieľom je pomáhať ľuďom so zariadením či rekonštrukciou ich bývania tak, aby zvládli následnú realizáciu bez stresu a zbytočných problémov.

Ako si objednať konzultácie?

  1. Vyplňte vaše údaje do formulára na tejto stránke a pohodlne zaplaťte svojou platobnou kartou.
  2. Po zaplatení Vám na Váš email zašleme faktúru spolu s prístupovými údajmi a odkazom do členskej sekcie, kde budú prebiehať naše konzultácie.
  3. Po prihlásení získavate prístup k platenému kurzu s názvom “Konzultácie s dizajnérom – online + 60min. osobná konzultácia ” na 30 dní.
  4. V tomto kurze nájdete všetky potrebné informácie a pokyny na začatie konzultácie, ako aj odkaz na náš termínový kalendár, kde si môžete už teraz vybrať dátum a čas vašej videokonzultácie.
  5. Váš prístup do diskusnej skupiny je nastavený na 30 dní; po tomto čase bude váš prístup zablokovaný. Predplatené 30-dňové obdobie začína plynúť prvým dňom prihlásenia.

*Nepremeškajte túto príležitosť využiť týchto 30 dní naplno a získať cenné rady a odporúčania pre váš nový domov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte