Farba roku 2019 v interiéri

Inšpirujte sa trendovými farbami pre rok 2019. Ak máte radi zemité odtiene tak sa vám to určite bude páčiť.

Aká je farba roku 2019?

Podľa medzinárodnej firmy na výrobu interiérových farieb Dulux, bude trendom budúceho roku v interiéroch farba s výstižným označením Spiced Honey – teda korenený med.

spiced honey farba dulux koreneny med

Možno si poviete, že nič moc 🙂 Iba ďalší odtieň béžovo hnedej. No v interiéroch vyzerá fakt úžasne a dá sa skombinovať s viacerými farebnými paletami, podľa účelu miestnosti a emócie, ktorú chceme v danom priestore dosiahnuť. Uvediem zopár príkladov aby ste videli o čom hovorím.

 

Spiced Honey – farebné kombinácie

Dulux pripravil v rámci prezentácie Farba roku 2019 aj hotové farebné kombinácie, ktoré pri správnom použití vytvoria nádherný interiér.

 

Paleta #1 – Pokojné miesto na rozmýšľanie

Táto paleta zemitých odtieňov v kombinácii s koreneným medom pôsobí upokojujúco, aspoň na mňa 🙂 A tá kombinácia s drevenou podlahou a nábytkom je neskutočná.

obyvacka spiced honey dulux 2019

obývačka dulux zemité farby, spriced honey 2019

 

Paleta #2 – Ukľudňujúce miesto na snívanie

Kombinovať medovú farbu s pastelovými odtieňmi? Pre niekoho to môže znieť nemožne, no ja som presvedčený, že to ide.

obyvacia izba, pastelova farba 2019, hnedá sedačka, biele vankúše

 

Paleta #3 – Útulné miesto pre lásku

farba roku 2019, paleta 3, miesto pre lásku

Táto farebná škála na mňa pôsobí trochu divoko, no určite si nájde svojich fanúšikov. Spomedzi prezentovaných interiérov na stránke Dulux, ma pri tejto škále zaujala spálňa, v ktorej sú tieto farby použité, ale iba ako doplnky.

spálňa, červený paplón, modré vankúše, farba roku 2019

 

Paleta #4 – Živé miesto pre činy

dulux paleta 4, farba roku 2019

Táto farebná paleta je asi najdivokejšia. Farebné akcenty však dodávajú navrhnutým interiérom život a pôsobia sviežo a odvážne. Sú ideálne aj do návrhov detských izieb. Čo vy na to?

detska izba 2019, spiced honey mix, postieľka, farebné pásy

Viac ukážok interiérov s použitým farby roku 2019 – Spiced Honey nájdete na stránkach Dulux – Colour of the Year 2019.

Číslo farby podľa vzorkovníka Dulux je 00YY 26/220.

Tak už viete ako vymaľujete a zariadite vaše nové bývanie? Ak je na vás tých farebných kombinácií veľa, alebo ste si aj vybrali ale potrebujete poradiť s ich zakomponovaním u vás doma, tak mi napíšte. Pretože aj váš domov môže byť trendový ak v ňom bude napríklad aj farba roku 2019.

Zdroj foto: Dulux

 

Bezplatná Ekniha: 17 Tajných tipov ako si nepredražiť realizáciu nového bývania

Získajte 17 skvelých tipov pre váš nový projekt. Stiahnite si našu e-knihu a urobte prvý krok k úspešnému bývaniu.

Sledujte nás na Instagrame

V tejto 3D vizualizácii obývacej izby sme zdôraznili eleganciu a útulnosť. Televízna stena v kombinácií tmavo hnedej a kašmírovej farby s knižnicou je centrálnym bodom, ktorý priťahuje pozornosť. Kreslo pri knižnici je miestom na relax a rohová sedacia súprava je ideálnym miestom pre rodinné večery. 🌟📺 #obyvacipokoj #nabytokdoobyvacky #moderneobyvacky #nabytok #nabytoknamieru #dizajnovynabytok #nabytokslovensko #interierovydizajnslovensko #interierovydizajn
Nový dizajn kuchyne v byte je inšpirovaný mestskou eleganciou. Tmavá kuchynská linka, stôl a poličky sú všetko, čo potrebujete pre funkčný a štýlový kuchynský priestor. Krása sa skrýva v jednoduchosti. 🌟🍽️ #interierovydizajn #interierovydizajnslovensko #inspiracekuchyne #kuchyneinspirace #inšpiráciakuchyne #inspiracedokuchyne #organizaciakuchyne #modernydomov
"Pri rozhodnutí budovať dom sme potrebovali zabezpečiť doslova frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo mnoho, zostávalo len jedno, správne sa rozhodnúť.
Viem, že som sa rozhodla veľmi správne a odporúčam spoluprácu s touto firmou každému, kto hľadá profesionalitu, kvalitu a korektnosť."

Renata Berkova

Ďakujeme za milú recenziu. 👏

Všetky naše referencie si môžete pozrieť na https://3dinterier.sk/hodnotenie-skusenosti-recnezie/
#dizajner #interierovydizajn #bytovydizajn #interierovydizajnslovensko #dizajneri
V tejto 3D vizualizácii sa nachádza kombinovaný priestor pre relaxáciu a jedlo. Rozľahlá rohová sedačka pre pohodlie, televízna stena s knižnicou pre kultúrne zážitky a relax a jedálenský stôl so štyrmi stoličkami na spoločné chvíle pri jedle. Tento priestor je skutočným srdcom domova. 🏡🌟 #nabytokdoobyvacky #kniznica #domov #mojdomov #stylovydomov #interierovydizajn #interierovydizajnslovensko
Recenzia nášho klienta:
"Môžem len odporučiť. Pán Pastorčák je veľmi príjemný, dobre sa s ním komunikuje. A hlavne počúva klienta. Poradí a pomôže v prípade nejasností ale nepretláča svoj názor. 
Ponúkne viac možností na výber. 
Celková spokojnosť."
Zuzana Chalupkova

Ďakujeme za recenziu. 👏

Všetky naše referencie si môžete pozrieť na https://3dinterier.sk/hodnotenie-skusenosti-recnezie/
#dizajner  #interierovydizajn  #bytovydizajn  #interierovydizajnslovensko  #dizajneri
V tejto 3D vizualizácii sme sa zamerali na luxusný dizajn spálne s nádhernými zlatými doplnkami. Manželská posteľ, závesné nočné lampy, komoda s kozmetickým stolom a veľkým zrkadlom vytvárajú atmosféru pohodlia a elegancie 🌙✨ 

#spalna #luxusnibydleni #interierovydizajn #dizajninterieru #interier
Táto 3D vizualizácia kuchynskej linky je kombináciou elegancie a praktickosti. S kašmírovou kuchynskou linkou, čiernym mramorom, a priestorovým digestorom je kuchyňa pripravená na všetko. Barové sedenie na polostrove je ideálne pre raňajky alebo na vychutnanie si dobrej kávy.🍳✨ 

#interierovydizajn #ciernymramor #barove sedenie #kuchyna #rodinny dom #jedalen.