Ako si vyžiadať cenu za návrh

7. mar 2019 | Novinky, Tipy a triky | 0 komentárov

Určite ste si všimli, že som spustil jedinečnú pomôcku, s ktorou si môžete prakticky okamžite vyžiadať cenu za návrh Vášho interiéru, kuchyne, kúpeľne, alebo akejkoľvek miestnosti.
Pripravil som pre Vás krátky návod ako novú pomôcku používať, takže poďme na to.

Čo k tomu budete potrebovať?

Na zadanie požiadavky budete potrebovať Váš projekt, alebo aspoň rozmery miestností, s ktorými potrebujete poradiť. Dôležitý je údaj o podlahovej ploche – udávaný v metroch štvorcových.
Ten nájdete v projekte, alebo si ho vypočítate ako šírka x dĺžka miestnosti.

Ako online pomôcku používať?

Úplne jednoducho. Všetky ovládacie prvky sú intuitívne a Vaše voľby si zadávate klikaním na ikony. Máte napríklad záujem o návrh viacerých miestností – obývačky, kuchyne, kúpeľne, chodby, šatníka a detskej izby.

V tom prípade si vyberiete z ponuky možnosť “Interiér” a kliknete na tlačidlo ďalej. Následne si vyberáte z dostupných možností a to tak, že ich označíte.

vyber navrhu obyvacka spalna kuchyna

Pri niektorých položkách ako je kúpeľňa, detská izba – pracovňa si môžete určiť aj počet miestností. Ak napríklad potrebujete navrhnúť 2 kúpeľne, tak si tlačidlami plus a mínus zvolíte požadovaný počet.

V prípade, že je Vaša požiadavka špecifickejšia, tak mi ju môžete napísať do kolónky “Iné”.

Ako vypočítať a zadať podlahovú plochu miestností?

V ďalšom kroku máte možnosť zadať celkovú podlahovú plochu navrhovaných miestností, teda Vami vybraných izieb. 

Pozor – kúpeľne a toalety do tohto súčtu nepočítajte! Tie budete zadávať neskôr.

Takže si podľa projektu spočítate rozmery izieb v metroch štvorcových a jednoduchým posuvníkom nastavíte čo najbližšiu hodnotu zaokrúhlenú na celé číslo.

 

podlahova plocha navrh interieru

Návrh kúpeľne – výber extra služieb

Ak ste si vybrali samostatný návrh kúpeľne, alebo aj celého interiéru s kúpeľňou tak po zadaní všetkých údajov máte možnosť doplniť k návrhu aj extra služby. Jedná sa o služby, ktoré klienti radi využívajú ale nie každý ich potrebuje.

 cena za navrh kupelne

  • Výber konkrétnych obkladov podľa Vašej predstavy
    Ponúkam Vám možnosť využiť moje znalosti a prehľad v oblasti obkladov a dlažieb. Na základe Vašej predstavy, inšpirácie či fotky Vám nájdem konkrétne obklady a dlažby, ktoré si následne môžete zakúpiť u nás v SR. Predajcu si môžete vyhľadať sami, alebo využijete moje odporúčania.
  • Návrh alternatívnej dispozície (usporiadania) kúpeľne
    Túto možnosť si môžete zvoliť v prípade ak patríte medzi tých menej rozhodných a radi by ste videli ako sa dá Vaša nová kúpeľňa zariadiť aj inak ako to je vo Vašom projekte či predstave. Za malý príplatok Vám tak na začiatku pripravím druhú alternatívu zariadenia, ktorá Vám dokáže ukázať nové možností. Po konzultácii vyberieme alebo vytvoríme z dvoch tú lepšiu, na ktorej budeme pracovať ďalej.

  • Nákupný zoznam použitej sanity a zariadenia (+poradenstvo)
    Výberom tejto možnosti Vám k návrhu a vizualizácii kúpeľne vypracujem aj tzv. nákupný zoznam sanity a zariadenia podľa môjho výberu. To znamená, že dostanete kompletný zoznam použitej sanity (umývadiel, toaliet…), batérií a podobne.

 

Ako si vyžiadať cenu len za návrh kuchyne?

Ak máte záujem o návrh interiéru, teda napríklad kuchyne a obývačky, tak je cena za návrh počítaná z podlahovej plochy týchto miestností. Naopak, v prípade, že potrebujete iba návrh kuchynskej linky, tak Vám cenu za návrh vypočítam z celkovej dĺžky skriniek

Ak máte napríklad 2 steny (350cm a 250cm) a chcete na nich navrhnúť kuchynskú linku, tak si pri zadávaní dĺžky posuvníkom vyberiete dĺžku 6 bežných metrov (3,5 metra + 2,5 metra). Stále je dôležitá dĺžka spodných skriniek.

 

navrh kuchynskej linky cena

V rámci návrhu samostatnej kuchyne, si máte možnosť vybrať aj návrh kuchynského ostrova (do celkovej dĺžky skriniek sa nepočíta) a jedálenskej časti (návrh stola, stoličiek…).

 

Ako požiadavku potvrdiť?

Na záver stačí zadať Váš email a stlačením tlačidla MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU odošlete Váš dopyt. Ja Vám cenovú ponuku spracujem a v čo najkratšom čase pošlem.

 

Teším sa na spoluprácu pri tvorení Vášho nového bývania.

Ak máte akékoľvek otázky alebo Vám čokoľvek nie je jasné, tak ma pokojne kontaktujte.

Nechajte si bezplatne vypracovať cenovú ponuku za návrh interiéru

Rezervujte si svoj návrh čo najskôr. Voľné termíny od 2. decembra 2019.

Pin It on Pinterest

Zdieľaní
Zdieľať príspevok